Mersin şoförlü araç kiralama


Mersin şoförlü araç kiralama

Mersin şoförlü araç kiralama konusunda uzman personelimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Mersin araç kiralama firması SOLİ sizlere bir telefon kadar uzaklıkta.

Mersin şoförlü araç kiralama
19 Şubat 2017 Pazar 16:03 tarihinde paylaşıldı.
  Mersin şoförlü araç kiralama hizmeti mi almak istiyorsunuz? Mezitli rent a car olarak Soli rent a car sizlere Mersin'de hizmet vermektedir. Konusunda uzman personelimiz ile daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Şoförlü Araç Kiralama hizmeti ile her zaman ve her yerde sizlere en iyi hizmet Soli rent a car'da.

Şoförlü Araç Kiralama hizmetimiz ile iş adamlarına büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Tabi ki bu bir örnek. Bununla beraber bir çok organizasyonda, düğünlerde ve özel günlerde sizlere yardımcı oluyoruz. Hem lüks bir araçta seyahat ediyorsunuz, hem de hizmetinizde olan özel şoförünüze sadece gideceğiniz yeri söylüyorsunuz. Daha sonra arkanıza yaslanıyorsunuz.

Mersin Şoförlü araç kiralama hizmetimize bir örnek vermek gerekirse, mesela siz bir iş adamısınız. İşlerin çok yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Tam da o esnada toplantı yapmak için yurtdışından önemli bir misafiriniz geliyor. Ama siz ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Lüks bir aracınız var ama misafirinizi karşılamak için gerekli zamana ve personele ihtiyacınız var. Fakat bunlar zor olduğundan dolayı yapacağınız pek bir şey kalmıyor. Tabi ki,Soli rent a car'ı aramaktan başka.

Bu sırada hemen Soli rent a car'ı arıyorsunuz ve özel şoförümüz ile birlikte kiralık lüks aracımızı misafirinizin geleceği havalimanına yönlendiriyoruz. Daha sonra özel eğitim almış şoförlerimiz, sizin misafirinizi karşılıyor ve istediğiniz otele yada şirkete bırakıyor. İşte bu kadar basit! Hem zamandan kazanıyorsunuz.
Misafirlerinizi Biz Karşılayalım…

Özel şoförümüz ile birlikte kiralık lüks aracımızı misafirinizin geleceği havalimanına yönlendiriyoruz. Daha sonra özel eğitim almış şoförlerimiz, sizin misafirinizi karşılıyor ve istediğiniz otele yada şirkete bırakıyor. Siz yerinizde oturun ve hiç yorulmayın! Bizim güler yüzlü personelimiz misafirlerinizi isim yazılı tabela ile karşılasın ve aynı zamanda çıkış kapısında bekleyen lüks aracımıza kadar eşlik etsin…

MİSAFİRLERİNİZİ İSTEDİĞİNİZ ADRESE BIRAKIYORUZ

Şoförlü araç kiralama mersin hizmetimize bir örnek vermek gerekirse, mesela siz bir iş adamısınız. İşlerin çok yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Tam da o esnada toplantı yapmak için yurtdışından önemli bir misafiriniz geliyor. Ama siz ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Lüks bir araçınız var ama misafirinizi karşılamak için gerekli zamana ve personele ihtiyacınız var. Ama bunlar zor olduğundan dolayı yapacağınız pek bir şey kalmıyor. Tabi ki, Kiralık Aracı aramaktan başka.

HAVAALANI TRANSFER İŞLEMLERİ

Talebiniz doğrultusuna göre binek, lüks, minibüs veya otobüs tipi konforlu araçlarımızla sizi yada misafirlerinizi havalimanından veya talep ettiğiniz bir adresten alalım.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Mersin Rent a car Mersin rent a car
  2020 © Mezitli rent a car, Mezitli araç kiralama hizmetleri için Soli Rent a car